Nasza firma zajmuje się również okresowymi kontrolami kominów wszelkiego typu. Nasza wykwalifikowana kadra posiada uprawnienia, dzięki czemu masz pewność, że czyszczenieprzewodów wentylacyjnych, przewodów spalinowych i przewodów dymowych oraz grawitacyjnych, wykonywane przez pracowników naszej firmy są prawomocne i ważne.

Profesjonalny przegląd kominiarski stanu technicznego przewodów kominowych!

Prawo budowlane nakazuje dokonywać cyklicznego przeglądu przewodów kominowych dymowych, spalinowych i wentylacyjnych z uwagi na charakter ich pracy. W naszej firmie zajmują się tym osoby posiadające kwalifikacje odpowiedniej specjalności oraz uprawnienia budowlane, dzięki czemu każdy przegląd będzie wykonany profesjonalnie i solidnie.

Przeglądy okresowe w Twoim mieście i nie tylko!

Nasza firma ma siedzibę na Śląsku, jednak nasza nie ogranicza się jedynie do tego województwa. Przeglądy okresowe przewodów są usługą, której podejmujemy się po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z klientem, co obejmuje również miejsce wykonania usługi.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, gorąco zachęcamy do kontaktu!

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem takiego przeglądu, serdecznie zachęcamy do kontaktu! Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania, a także wspomożemy naszym doświadczeniem w kwestiach najlepszego czasu wykonania usługi, czy ewentualnych przygotowań. Jesteśmy dostępni zarówno pod numerem telefonu, jak i adresem mailowym!